Özel Atagöz Tıp Merkezi
 1. Türkçe
İletişim
Özel Atagöz Tıp Merkezi

Kurumsal

Hakkımızda

Özel Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Prof.Dr .Safiye YILMAZ, Op.Dr. Mehmet HELVACIOĞLU Op.Dr. Melih TÜRE tarafından 2004 yılında Bayraklı’da hizmet vermeye başlamıştır.

2021 yılında EFES KBB Merkezi’ni ATA GRUP ailesine katarak ATAGÖZ TIP MERKEZİ ismi ile yeni yerinde hizmet vermektedir. Görme bozukluklarında ve Kulak Burun Boğaz hastalıklarında deneyimli uzman doktor kadrosuyla kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir.

Misyonumuz

Atagöz Tıp Merkezi’nin hedef ve ilkeleri doğrultusunda, tıbbi çalışmaların uluslararası düzeyde rekabet edebilirliğini ve sürekli gelişmesini sağlamak amacıyla, göz hastalıklarında ve KBB hastalıklarında doğru tanı ve tedavide lider olan, uzmanlık alanlarında, inceleme, danışmanlık, eğitim hizmeti vererek sağlık sisteminde mükemmelliği yakalamış bir kurum olmaktır.

Hayata Yeni Bir Bakış

Atagöz Tıp Merkezi olarak, hedeflerimiz ve ilkelerimiz doğrultusunda, tıbbi çalışmaların uluslararası düzeyde rekabet edebilirliğini ve sürekli gelişmesini sağlama amacını güdüyoruz. Merkezimizden tüm Göz hastalıkları ve Kulak Burun Boğaz (KBB) hastalıklarının tanı ve tedavisi yapılmaktadır.

Dünyayı Açıkça Görmeyi Herkes Hak Ediyor!

İzmir'deki hastanemiz, tüm ekibiyle yüksek kaliteli ve özenli hizmet sunmaktadır. Doktorlarımız ve değerli çalışanlarımızla birlikte, sürekli olarak daha özel ve gelişmiş hizmetler sunma amacını sürdürüyoruz.

Hastanemiz, Göz ve Kulak Burun Boğaz (KBB) alanında uzmanlaşmış bir hizmet sunmaktadır. Kapasitemizi sürekli olarak artırarak hastalarımıza daha özel ve yüksek kaliteli hizmetler sunmayı hedefliyoruz.
 • Uzman Doktorlar

  Alanında uzmanlaşmış akademik bir kadro ile hizmetinizdeyiz!

 • 20 Yıllık Tecrübemiz

  Atagöz olarak 20 Yıllık tecrübemiz bile biz her daim hazırız!

 • Gelişmiş Teknoloji

  Son teknoloji ekipmanlar kullanarak yenilikçi çözümler üretiyoruz.

 • Hizmetlerimiz

  Göz ve KBB tedavi yöntemleri ile sizlerin yanınızdayız!

Hedef ve İlkelerimiz Doğrultusunda İlerliyoruz!

Atagöz Tıp Merkezi’nin hedef ve ilkeleri doğrultusunda, Türk tıbbı çalışmalarının uluslararası düzeyde rekabet edebilirliğini ve sürekli gelişmesini sağlamaktadır. Profesyonelliğe bağlı kalarak hastalarımızın bize duydukları güvene her zaman laik olmak için çalışıyoruz.

Tüm hastalarımıza saygılı ve eşit hizmet vermekteyiz. Kurumumuzda hizmet veren tüm ekibimiz ile yenilikçi anlayışımızın devamlılığını sağlamaya çalışmaktayız. Hasta ve hasta yakınlarına karşı daima güler yüzlü anlayışlı sağlık ekibimiz ile hastalarımız güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Kesintisiz Hizmet

Tüm hastane ekibinin yüksek kalitede özenli çalışmaları ve katkılarıyla hizmet sunmaktayız. Doktorlarımız ve değerli çalışanlarımız ile hep daha yeni ve daha gelişmiş olarak hastanelerimizin sayısını artırmaya devam edeceğiz. Hastanemizin kapasitesini genişleterek hastalarımızın tedavisini daha da yüksek seviyeye taşımaya önem veren bir sağlık kuruluşuz.

Kesintisiz hizmet veren Türkiye ve Türkiye dışında da referans merkezi olarak kabul edilmiş, Tanı ve Tedavi de lider bir kurum olmaktadır.

 • Randevu Oluşturun: Sistemlerimize anında düşsün, sıra bekmeden bize ulaşın!
 • Check-up: Genel kontrollerimizi yapıp tedavi yöntemlerinizi çıkartalım!
 • Uygulama: Tedavi işlemlerinizi planlayıp, tedavinizi uygulayalım!
 • Yeni Bir Bakış: Tedavinizi tamamlayalım, hayata yeni bir bakış sağlayın.
İletişim ve Bilgi Formu
Göz Hastalıkları ve Kulak Burun Boğaz ile ilgili soru ve danışma formu.

* Tüm form alanlarını lütfen eksiksiz doldurunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Kurumsal Kurumsalİletişim İletişim Whatsapp
KurumsalÖzel Atagöz Tıp Merkezi
+90232 435 3535
+90232 446 1516
+90555 860 8215
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat