Özel Atagöz Tıp Merkezi
 1. Türkçe
İletişim

Özel Atagöz Tıp Merkezi

Hayata Yeni Bir Bakış

Atagöz Tıp Merkezi olarak, hedeflerimiz ve ilkelerimiz doğrultusunda, tıbbi çalışmaların uluslararası düzeyde rekabet edebilirliğini ve sürekli gelişmesini sağlama amacını güdüyoruz. Merkezimizden tüm Göz hastalıkları ve Kulak Burun Boğaz (KBB) hastalıklarının tanı ve tedavisi yapılmaktadır.

Dünyayı Açıkça Görmeyi Herkes Hak Ediyor!

İzmir'deki hastanemiz, tüm ekibiyle yüksek kaliteli ve özenli hizmet sunmaktadır. Doktorlarımız ve değerli çalışanlarımızla birlikte, sürekli olarak daha özel ve gelişmiş hizmetler sunma amacını sürdürüyoruz.

Hastanemiz, Göz ve Kulak Burun Boğaz (KBB) alanında uzmanlaşmış bir hizmet sunmaktadır. Kapasitemizi sürekli olarak artırarak hastalarımıza daha özel ve yüksek kaliteli hizmetler sunmayı hedefliyoruz.
 • Uzman Doktorlar

  Alanında uzmanlaşmış akademik bir kadro ile hizmetinizdeyiz!

 • 20 Yıllık Tecrübemiz

  Atagöz olarak 20 Yıllık tecrübemiz bile biz her daim hazırız!

 • Gelişmiş Teknoloji

  Son teknoloji ekipmanlar kullanarak yenilikçi çözümler üretiyoruz.

 • Hizmetlerimiz

  Göz ve KBB tedavi yöntemleri ile sizlerin yanınızdayız!

Blog, Sağlık Rehberi

 • Göz Kapağı Estetiği Kimlere Yapılır?
  Göz Kapağı Estetiği Kimlere Yapılır?

  Göz Kapağı Estetiği Atagöz Tıp Merkezi Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Onur Aydın, estetik göz kapağı ameliyatı hakkında bilgi verdi. Yaşın ilerlemesiyle birlikte oluşan göz kapaklarındaki sarkma ve gözaltı torbalarının tek operasyonla giderilebileceğini kaydeden Dr. Aydın, “Yaşın ilerlemesiyle ve yerçekiminin de etkisi ile kaşlarda, göz kapaklarındaki deri {...}

 • Nezle Mi? Grip Mi? Covid Mi?
  KBBNezle Mi? Grip Mi? Covid Mi?

  Üst Solunum Yollarını Etkileyen Virüs Hastalıkları Üst solunum yollarını etkileyen virüs hastalıkları kafa karıştırıcı olabilir. Belirtileri birbirine benzer ve tedaviler karışabilir. Bu yazıda kısaca bu virüslerin yaptığı benzer üst solunum yolu hastalıklarının ayırtedici özelliklerini ve tedavilerini anlatmaya çalışacağız. Nezle İnfluenza (Grip) Covi {...}

 • Göz Altı Torbaları ve Kırışıklar Nasıl Geçer?
  Göz KapağıGöz Altı Torbaları ve Kırışıklar Nasıl Geçer?

  Gözaltı Torbalarından ve Kırışıklarınızdan Kurtulun Kadınların korkulu rüyası olan gözaltı torbaları, göz kapağı düşüklüğü ve göz çevresinde beliren kırışıklıklar kişiyi olduğundan daha yaşlı gösterirken, estetik kaygıyı artırıyor. Uykusuz ve yorgun görünmenize sebep oluyor. Göz ve Göz Çevresi Estetiği olarak bilinen Oküloplasti göz çevresi ve göz kapağına {...}

Tüm Bloglar
İletişim ve Bilgi Formu
Göz Hastalıkları ve Kulak Burun Boğaz ile ilgili soru ve danışma formu.

* Tüm form alanlarını lütfen eksiksiz doldurunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Anlaşmalı Kurumlar
Kliniğimizin aşağıdaki kurum veya özel sigortalarla anlaşması bulunmaktadır. Anlaşmamız olmayan özel sigorta ve kurumlara TTB fiyat tarifesinden fatura düzenlediğinden, hastalarımız ödedikleri ücreti sigortalarından ve kurumlarından tahsil edebilmektedirler. Hastanemiz SGK ile anlaşmalıdır.
 • sgk
 • acıbadem sigorta
 • emed
 • vakıfbank
 • iş bankası
Kurumsal Kurumsalİletişim İletişim Whatsapp
KurumsalÖzel Atagöz Tıp Merkezi
+90232 435 3535
+90232 446 1516
+90555 860 8215
Web sitemizin kalitesini artırmak ve istatistikler oluşturmak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Devam etmeniz halinde çerez kullanımına izin verdiğinizi kabul edeceğiz.
Kapat