Hakkımızda

Uzman Kadro

Görme konusunda deneyimli uzmanlardan oluşan bir ekip

Yenilikçi Teknoloji

Yeni teknolojileri kullanan ve geleceği takip eden bir kadro.

Online Randevu

Sitemiz üzerinden Online Randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Hayata Yeni Bir Bakış

Hakkımızda

Hayata Yeni Bir Bakış

Atagöz Hastanesi Prof.Dr .Safiye YILMAZ, Op.Dr. Mehmet HELVACIOĞLU Op.Dr. Melih TÜRE tarafından kurulup 2004 yılından itibaren İzmir Bayraklı merkezinde hizmet veren Özel Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi göz, görme bozukluklarında ve göz çevresi sağlığına dair sorunlara çare olmak için deneyimli uzman doktor kadrosuyla İzmir’de 3 ayrı noktada kesintisiz olarak sağlık sorunlarına çözüm buluyor. Bayraklı, Hatay ve Gaziemir şubelerimizde hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi’ nin hedef ve ilkeleri doğrultusunda, tıbbi çalışmaların uluslararası düzeyde rekabet edebilirliğini ve sürekli gelişmesini sağlamak amacıyla, göz hastalıklarında doğru tanı ve tedavide lider olan, uzmanlık alanlarında, inceleme, danışmanlık, eğitim hizmeti vererek sağlık sisteminde mükemmelliği yakalamış bir kurum olmaktır.

2004

Yılından beri, yeni bir bakış açısıyla büyüyoruz...

Hedef ve İlkelerimiz Doğrultusunda İlerliyoruz!

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi’nin hedef ve ilkeleri doğrultusunda, Türk tıbbı çalışmalarının uluslararası düzeyde rekabet edebilirliğini ve sürekli gelişmesini sağlamaktadır. Profesyonelliğe bağlı kalarak hastalarımızın bize duydukları güvene her zaman laik olmak için çalışıyoruz. Tüm hastalarımıza saygılı ve eşit hizmet vermekteyiz. Kurumumuzda hizmet veren tüm ekibimiz ile yenilikçi anlayışımızın devamlılığını sağlamaya çalışmaktayız. Hasta ve hasta yakınlarına karşı daima güler yüzlü anlayışlı sağlık ekibimiz ile hastalarımız güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Bayraklı Şube 100%
Hatay Şube 100%
Gaziemir Şube 100%

Atagöz

Günde 24 saat Kesintisiz Hizmet

Tüm hastane ekibinin yüksek kalitede özenli çalışmaları ve katkılarıyla hizmet sunmaktayız. Doktorlarımız ve değerli çalışanlarımız ile hep daha yeni ve daha gelişmiş olarak hastanelerimizin sayısını artırmaya devam edeceğiz. Hastanemizin kapasitesini genişleterek hastalarımızın tedavisini daha da yüksek seviyeye taşımaya önem veren bir sağlık kuruluşuz. Günde 24 saat kesintisiz hizmet veren Türkiye ve Türkiye dışında da referans merkezi olarak kabul edilmiş, Tanı ve Tedavi de lider bir kurum olmaktadır.

process01
01
Sistemlerimize anında düşsün, sıra bekmeden bize ulaşın!
process02
02
Genel kontrollerimizi yapıp tedavi yöntemlerinizi çıkartalım!
process03
03
Tedavi işlemlerinizi planlayıp, tedavinizi uygulayalım!
process04
04
Tedavinizi tamamlayalım, hayata yeni bir bakış sağlayın...
tr_TR