Hakkımızda

Uzman Kadro

Deneyimli uzmanlardan oluşan bir ekip

Yenilikçi Teknoloji

Yeni teknolojileri kullanan ve geleceği takip eden bir kadro.

Online Randevu

Sitemiz üzerinden Online Randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Hayata Yeni Bir Bakış

Hakkımızda

Hayata Yeni Bir Bakış

Özel Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Prof.Dr .Safiye YILMAZ, Op.Dr. Mehmet HELVACIOĞLU Op.Dr. Melih TÜRE tarafından 2004 yılında Bayraklı’da hizmet vermeye başlamıştır. 2021 yılında EFES KBB Merkezi’ni ATA GRUP ailesine katarak ATAGÖZ TIP MERKEZİ ismi ile yeni yerinde hizmet vermektedir. Görme bozukluklarında ve Kulak Burun Boğaz hastalıklarında deneyimli uzman doktor kadrosuyla kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir.

Misyonumuz

Atagöz Tıp Merkezi’nin hedef ve ilkeleri doğrultusunda, tıbbi çalışmaların uluslararası düzeyde rekabet edebilirliğini ve sürekli gelişmesini sağlamak amacıyla, göz hastalıklarında ve KBB hastalıklarında doğru tanı ve tedavide lider olan, uzmanlık alanlarında, inceleme, danışmanlık, eğitim hizmeti vererek sağlık sisteminde mükemmelliği yakalamış bir kurum olmaktır.

2004

Yılından beri, yeni bir bakış açısıyla büyüyoruz...

Hedef ve İlkelerimiz Doğrultusunda İlerliyoruz!

Atagöz Tıp Merkezi’nin hedef ve ilkeleri doğrultusunda, Türk tıbbı çalışmalarının uluslararası düzeyde rekabet edebilirliğini ve sürekli gelişmesini sağlamaktadır. Profesyonelliğe bağlı kalarak hastalarımızın bize duydukları güvene her zaman laik olmak için çalışıyoruz. Tüm hastalarımıza saygılı ve eşit hizmet vermekteyiz. Kurumumuzda hizmet veren tüm ekibimiz ile yenilikçi anlayışımızın devamlılığını sağlamaya çalışmaktayız. Hasta ve hasta yakınlarına karşı daima güler yüzlü anlayışlı sağlık ekibimiz ile hastalarımız güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Göz Hastalıkları 100%
Kulak burun Boğaz 100%

Atagöz

Kesintisiz Hizmet

Tüm hastane ekibinin yüksek kalitede özenli çalışmaları ve katkılarıyla hizmet sunmaktayız. Doktorlarımız ve değerli çalışanlarımız ile hep daha yeni ve daha gelişmiş olarak hastanelerimizin sayısını artırmaya devam edeceğiz. Hastanemizin kapasitesini genişleterek hastalarımızın tedavisini daha da yüksek seviyeye taşımaya önem veren bir sağlık kuruluşuz. Kesintisiz hizmet veren Türkiye ve Türkiye dışında da referans merkezi olarak kabul edilmiş, Tanı ve Tedavi de lider bir kurum olmaktadır.

process01
01
Sistemlerimize anında düşsün, sıra bekmeden bize ulaşın!
process02
02
Genel kontrollerimizi yapıp tedavi yöntemlerinizi çıkartalım!
process03
03
Tedavi işlemlerinizi planlayıp, tedavinizi uygulayalım!
process04
04
Tedavinizi tamamlayalım, hayata yeni bir bakış sağlayın...
tr_TR