About us

Expert Doctors

A team of experts experienced in vision

Innovative Technology

A staff that uses new technologies and follows the future.

Online Appointment

You can create your Online Appointment through our site.

A New Look at Life

About us

A New Look at Life

Özel Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Prof.Dr .Safiye YILMAZ, Op.Dr. Mehmet HELVACIOĞLU Op.Dr. Melih TÜRE tarafından 2004 yılında Bayraklı’da hizmet vermeye başlamıştır. 2021 yılında EFES KBB Merkezi’ni ATA GRUP ailesine katarak ATAGÖZ TIP MERKEZİ ismi ile yeni yerinde hizmet vermektedir. Görme bozukluklarında ve Kulak Burun Boğaz hastalıklarında deneyimli uzman doktor kadrosuyla kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir.

Our mission

Atagöz Tıp Merkezi’nin hedef ve ilkeleri doğrultusunda, tıbbi çalışmaların uluslararası düzeyde rekabet edebilirliğini ve sürekli gelişmesini sağlamak amacıyla, göz hastalıklarında ve KBB hastalıklarında doğru tanı ve tedavide lider olan, uzmanlık alanlarında, inceleme, danışmanlık, eğitim hizmeti vererek sağlık sisteminde mükemmelliği yakalamış bir kurum olmaktır.

2004

We have been growing with a new perspective ...

We Are Moving Towards Our Goals and Principles!

Atagöz Tıp Merkezi’nin hedef ve ilkeleri doğrultusunda, Türk tıbbı çalışmalarının uluslararası düzeyde rekabet edebilirliğini ve sürekli gelişmesini sağlamaktadır. Profesyonelliğe bağlı kalarak hastalarımızın bize duydukları güvene her zaman laik olmak için çalışıyoruz. Tüm hastalarımıza saygılı ve eşit hizmet vermekteyiz. Kurumumuzda hizmet veren tüm ekibimiz ile yenilikçi anlayışımızın devamlılığını sağlamaya çalışmaktayız. Hasta ve hasta yakınlarına karşı daima güler yüzlü anlayışlı sağlık ekibimiz ile hastalarımız güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Eye diseases 100%
Kulak burun Boğaz 100%

Atagöz

Kesintisiz Hizmet

Tüm hastane ekibinin yüksek kalitede özenli çalışmaları ve katkılarıyla hizmet sunmaktayız. Doktorlarımız ve değerli çalışanlarımız ile hep daha yeni ve daha gelişmiş olarak hastanelerimizin sayısını artırmaya devam edeceğiz. Hastanemizin kapasitesini genişleterek hastalarımızın tedavisini daha da yüksek seviyeye taşımaya önem veren bir sağlık kuruluşuz. Kesintisiz hizmet veren Türkiye ve Türkiye dışında da referans merkezi olarak kabul edilmiş, Tanı ve Tedavi de lider bir kurum olmaktadır.

process01
01
Let it fall into our systems instantly, contact us without waiting in line!
process02
02
Let's do our general controls and find the treatment methods!
process03
03
Let's plan your treatment procedures and apply your treatment!
process04
04
Let's complete your treatment, provide a new look at life ...
en_US